Veckoauktion den 14 maj 2001

  • Sortera efter

  • 2179
    BESTICK 10 del inkl tesil, silver
    UTGICK

    14 maj kl 16:00
  • 1050
    BESTICK 47 del, silver
    UTGICK

    14 maj kl 16:00
  • 2241
    FÄRGLITO Miro, 32x23 , ej signerad el numrerad
    UTGICK

    14 maj kl 16:00
  • 2242
    FÄRGLITO Roland Svensson, Liberia, ej nr
    UTGICK

    14 maj kl 16:00
  • 2185
    GRAVYRER 2 del, rovfågel o hjort
    UTGICK

    14 maj kl 16:00
  • 6121
    KONSTGLAS 7 del
    UTGICK

    14 maj kl 16:00
  • 2053
    LITOGRAFI (D) Astri Bergman Taube, 61/250, 63x43
    UTGICK

    14 maj kl 16:00
  • 2268
    LITOGRAFIER 2 st Arne Öhdén-55 o Janeric Johansson
    UTGICK

    14 maj kl 16:00
  • 2272
    LITOGRAFIER John Wierth, 2 st, 55 x 45
    UTGICK

    14 maj kl 16:00
  • 2151
    MATGRUPP Bord+6 stolar
    UTGICK

    14 maj kl 16:00
  • 2003
    ORIENT MATTA Galleri, Zageh, 315x105
    UTGICK

    14 maj kl 16:00
  • 2001
    ORIENT MATTA Kibdjar, 165x117
    UTGICK

    14 maj kl 16:00
  • 2002
    ORIENT MATTA M silkeinslag, 185x125
    UTGICK

    14 maj kl 16:00
  • 2054
    RELIEFER 2 st, Lisa Larson, Gustafsberg
    UTGICK

    14 maj kl 16:00
  • 2132
    UTGICK

    14 maj kl 16:00
  • 6105
    SKRIVBORD England, L120 D60 H77
    UTGICK

    14 maj kl 16:00
  • 2133
    TAVELRAM 94x120 yttermått
    UTGICK

    14 maj kl 16:00
  • 2020
    VAS+2TALLRIKAR Metallvas + 2 samlartallrikar m bok
    UTGICK

    14 maj kl 16:00